- Genel Bakış
- Teknik Özellikler
- Önerilen Ürünler
Genel Bakış
● Geniş 90° Yatay Işın Açısı
● IP66 Su Geçirmezlik Seviyesi
● RoHS Uyumlu
Teknik Özellikler
Elektriksel özellikler
| Model | RFA915-9R40-2 |
| Frekans aralığı ((MHz) | 902-928MHz |
| Kazanç | 9 dBi |
| VSWR | ≤1.3 |
| 3 dB Işın Genişliği, H-Düzlemi | 90° |
| 3 dB Işın Genişliği, E-Düzlemi | 90° |
| Polarizasyon | Sağ Dairesel veya Sol Dairesel |
| Eksen Oranı | <1.7 |
| Ön-arka Oranı | ≥20 dB |
| En yüksek giriş gücü | 100 Watt |
| İmpedans | 50 Ω |
| Yıldırım koruması | DC topraklı |
Mekanik Özellikler
| Konektör | N-Dişi veya Özel Tasarımlı |
| Parça | L şeklinde bağlantı parçası veya X1 veya X2 şeklinde bağlantı parçası (döküm) |
| Antena Boyutu | 260×260×33,5 mm |
| Ağırlık | 1.2 kg |
| Radom malzemesi | UV Korumalı ABS |
| Montaj Direği Çapı | Ø40~Ø60 mm |
| Çalışma sıcaklığı | -40 °C ila +65 °C |
| Rüzgarın nominal hızı | 216 km/sa |