- Genel Bakış
- Teknik Özellikler
- Önerilen Ürünler
Genel Bakış
RFA915-6H70A, yüksek kazanç ve düşük duran dalga oranı (SWR) özelliklerine sahip olan, UHF bandında RFID uygulamaları için uygun evrensel bir antendir.
Güzel ve kompakt bir görünüme sahiptir, su geçirmez conta ve silikon olmak üzere çift su geçirmez tasarım kullanır ve kabuk, güçlendirilmiş kaburgalarla tasarlanmıştır; bu da onu çeşitli zorlu ortamlarda kullanılmasına uygundur. UHF bandında RFID senaryolarında, örneğin erişim kontrolü, depolama, lojistik ve perakende gibi alanlarda kolayca uygulanabilir.



Boyut

VSWR

Kazanç

Teknik Özellikler
Elektriksel özellikler
| Model | RFA915-6H70A |
| Frekans aralığı ((MHz) | 840-960Mhz |
| Kazanç | > 6 dBic |
| VSWR | ≤1.3:1 |
| 3 dB Işın Genişliği, H-Düzlemi | 70° |
| 3 dB Işın Genişliği, E-Düzlemi | 70° |
| Polarizasyon | Çember |
| Bağıl Nem | 5%~95% |
| İmpedans | 50 Ω |
Mekanik Özellikler
| Konektör | SMA-50KFD |
| Antena Boyutu | 128×128×20 mm |
| Ağırlık | 0,3 kg (Kanca hariç) |
| Malzeme | ASA Mühendislik Plastikleri, Alüminyum |
| Su geçirmezlik Seviyesi | IP67 |
| Çalışma Sıcaklığı | -40℃~+85℃ |
| Çalışma sıcaklığı | -40℃~+85℃ |