- Genel Bakış
- Teknik Özellikler
- Önerilen Ürünler
Genel Bakış
RAF915-320, akıllı perakende, dondurucu yönetimi, varlık yönetimi ve mücevher yönetimi gibi senaryolarda yaygın olarak kullanılır.
Teknik Özellikler
| Elektrikli göstergeler | |
| Frekans aralığı | 902-928MHz |
| Kazanç | -10 dBi |
| Polarizasyon modu | Dairesel polarizasyon |
| Gerilim Dalgası Oranı | 1,8 veya daha az |
| Ön-arka oranı | 20 veya daha fazla |
| İmpedans | 50 Ω |
| En yüksek giriş gücü | 50W |
| Yıldırım koruması | DC topraklama |
| Birleşme Türü | SMA yuvası |
| Mekanik Göstergeler | |
| Anten boyutu | 320 × 320 × 6 mm |
| Antenin net ağırlığı | 0.6kg |
| Paketleme boyutu | 33 × 33 × 3 cm |
| Antenin brüt ağırlığı | 0.8kg |
| Anten kapağı malzemesi | PVC |
| Anten kapağı rengi | siyah |
| Çalışma Sıcaklığı | -20-55℃ |