- Общ преглед
- Спецификации
- Препоръчани продукти
Общ преглед
RFA915-9R40-1A е подходящ за приложения като проследяване на логистиката чрез RFID, складови приложения, системи за контрол на достъпа и управление на паркинги.
Спецификации
| Електрически показатели | |
| Честотен диапазон | 902-928 MHz |
| Усилване | 9dBi |
| Ширина на клапата | Хоризонтално: 70°, Вертикално: 70° |
| Режим на поляризация | Кръгова поляризация |
| Отношение на стоячата волна | ≤1.4 |
| Съотношение преди/след | ≥20 |
| Импеданс | 50Ω |
| Максимална входна мощност | 50W |
| Защита от молния | DC заземяване |
| Тип съединение | N-фланци |
| Механични индикатори | |
| Размер на антената | 260 × 260 × 40 мм |
| Нето тегло на антената | 1.1кг |
| Размер на упаковката | 29*29*8 см |
| Бруто тегло на антената | 1.68kg |
| Материал на капака на антената | ABS |
| Цвят на капака на антената | бял |
| Диаметър на дръжката | φ30–50 мм |
| Максимална устойчивост на вятъра | 60 m/s |
| Работна температура | -40-70℃ |