- Oorsig
- Spesifikasies
- Aanbevole Produkte
Oorsig
RFA915-9R40-1A is geskik vir toepassingsscenarios soos RFID-logistieke volg, werftoepassings, toegangsbeheerstelsels en parkeerterreinbestuur.
Spesifikasies
| Elektriese indikatore | |
| Frekwensie reeks | 902-928MHz |
| Versterking | 9 dBi |
| Klepswydte | Hor: 70° Ver: 70° |
| Polarisasie modus | Sirkulêre polarisasie |
| Spanningsstaande Golfverhouding | ≤1.4 |
| Verhouding voor-en-na | ≥20 |
| Impedansie | 50Ω |
| Maksimum Invoerkrag | 50W |
| Bliksembeveiliging | DC-aarding |
| Sooltipe | N-flens |
| Meganiese Aanduiders | |
| Antennegrootte | 260 × 260 × 40 mm |
| Netog van die antenne | 1.1KG |
| Verpakkingsgrootte | 29*29*8 cm |
| Bruto gewig van die antenne | 1.68kg |
| Materiaal van die antenne-omhulsel | ABS |
| Kleur van die antenne-omhulsel | wit |
| Deursnee van die handvatsel | φ30–50 mm |
| Maksimum windweerstandsterkte | 60m/s |
| Werktemperatuur | -40-70℃ |