- Umumiy ko'rinish
- Texnik xususiyatlari
- Tavsiya etilgan mahsulotlar
Umumiy ko'rinish
RFA915-9R40-1A RFID logistika kuzatuv, ombor qo'llanmalari, kirishni nazorat qilish tizimlari hamda avtopark boshqaruvi kabi qo'llanish vaziyatlari uchun mos keladi.
Texnik xususiyatlari
| Электрик саналар | |
| Chastota diapazoni | 902-928MHz |
| Foyda | 9 dBi |
| Qoʻpol qopqoq kengligi | Gorizontal: 70° Vertikal: 70° |
| Pоляризatsiya rejimi | Aylana polarizatsiya |
| Uylashgan davrlar orasidagi gipotetik farq | ≤1.4 |
| Oldingi va keyingi nisbat | ≥20 |
| Impedantlik | 50Ω |
| Maksimal kiruvchi quvvat | 50 Vatt |
| Chaqmog‘ yorug‘likdan himoya | ДЦ жорийлаштириш |
| Birikma turi | N flanslari |
| Mexanik ko'rsatkichlar | |
| Antenna o'lchami | 260×260×40 mm |
| Antennaning sof vazni | 1.1kg |
| Qadoqlash hajmi | 29×29×8 sm |
| Antennaning umumiy og'irligi | 1.68kg |
| Antenna qopqog'i materiali | ABS |
| Antenna qopqog'i rangi | oq |
| Tutqoq diametri | φ30–50 mm |
| Maksimal shamolga chidamlilik kuchi | 60M/S |
| Ish harorati | -40-70℃ |