- Тойм
- Тодорхойлолт
- Санал болгож буй бүтээлүүд
Тойм
RFA915-9R40-1A нь RFID логистик хяналт, нөөцийн ашиглалт, нүүрлүүр системүүд, зогсоолын менеджмент гэх мэт ашиглалтын сценариудад тохиромжтой.
Тодорхойлолт
| Цахилгааны үзүүлэлт | |
| Давтамжийн хүрээ | 902-928 МГц |
| Нөхөн сэргээлт | 9 дБи |
| Хавтгайн өргөн | Хоризонтал: 70°, Вертикал: 70° |
| Хувьсгалын горим | Тойрог хавтгайт поляризаци |
| Хүчдэлийн зогсож буй долгионы харьцаа | ≤1.4 |
| Урд-ард харьцаа | ≥20 |
| Эсрэг чанар | 50Ω |
| Хамгийн их оролтын чадал | 50Вт |
| Бар амьсгалд хамгаалах | Тогтмол газаршуулалт |
| Цонхны төрөл | N хавтгай холбогч |
| Механик заагч | |
| Антенны хэмжээ | 260*260*40 мм |
| Антенны цэвэр жин | 1.1Kg |
| Савлах хэмжээ | 29*29*8 см |
| Антенны бүтэн жин | 1,68 кг |
| Антенны хамгаалагч хавтгайны материал | ABS |
| Антенны хамгаалагч хавтгайны өнгө | цагаан |
| Баримжлагчийн диаметр | φ30–50 мм |
| Хамгийн их сүүдэр төвөгтүүлэлт хүч | 60M/S |
| Ажлын температур | -40-70℃ |