- Conspectus
- Specificationes
- Producta Commendata
Conspectus
Antenna RFA915-9R40-1A idōnea est ad applicationēs, ut p. ex. sectiō logisticae cum technolōgiā RFID, applicātiōnēs in magāzinīs, systēmata contrōlīs accessūs et administrātiō areae stationāriae.
Specificationes
| Indicatores electrica | |
| Frequens Ambitus | 1.4G |
| Lucrum | 9 dBi |
| Largitudo valvae | Hor.: 70° Ver.: 70° |
| Polarizationis Modus | Polarizātiō circulāris |
| Proportio Fluctuationis Voltus | ≤1.4 |
| Ratio ante et post | ≥20 |
| Impedantia | 50Ω |
| Potentia Maxima Input | 50w |
| Protectio contra fulgura | Terra DC |
| Genus Articulationis | Flangiae N |
| Indicatores Mechanici | |
| Magnitudo Antennae | 260 × 260 × 40 mm |
| Pondus netto antennae | 1.1Kg |
| Packaging Size | 29 × 29 × 8 cm |
| Pondus brutum antennae | 1.68kg |
| Materies tecti antennae | ABS |
| Color tecti antennae | albus |
| Diameter manubrii | φ30–50 mm |
| Maxima vis resistentiae ad ventum | 60m/s |
| Temperatura operativa | -40-70℃ |