- Επισκόπηση
- Προδιαγραφές
- Συνιστώμενα Προϊόντα
Επισκόπηση
Η κεραία RFA915-9R40-1A είναι κατάλληλη για εφαρμογές όπως η εντοπιστική παρακολούθηση λογιστικής με τεχνολογία RFID, εφαρμογές αποθηκών, συστήματα ελέγχου πρόσβασης και διαχείριση χώρων στάθμευσης.
Προδιαγραφές
| Ηλεκτρικά Δείκτες | |
| Εύρος συχνοτήτων | 902-928MHz |
| Κέρδος | 9dbi |
| Πλάτος φλαπ | Οριζόντια: 70°, Κατακόρυφη: 70° |
| Τύπος Πόλωσης | Κυκλική πόλωση |
| Αναλογία Στάσιμης Κύματος Τάσης | ≤1.4 |
| Λόγος προ-μετά | ≥20 |
| Αντίσταση | 50Ω |
| Μέγιστη ισχύς εισόδου | 50W |
| Προστασία από κεραυνό | ΔΕΣ γείωση |
| Τύπος Συνδέσεως | N φλάντζες |
| Μηχανικοί Δείκτες | |
| Μέγεθος κεραίας | 260×260×40 mm |
| Καθαρό βάρος της κεραίας | 1.1κιλά |
| Μέγεθος Συσκευασίας | 29×29×8 cm |
| Βρούτο βάρος της κεραίας | 1.68kg |
| Υλικό κάλυμματος κεραίας | ABS |
| Χρώμα κάλυμματος κεραίας | άσπρο |
| Διάμετρος της λαβής | φ30-50 mm |
| Μέγιστη αντοχή στον άνεμο | 60m/s |
| Θερμοκρασία εργασίας | -40-70℃ |