- Prezentare generală
- Specificații
- Produse recomandate
Prezentare generală
RFA915-9R40-1A este potrivit pentru scenarii de aplicație precum urmărirea logistică RFID, aplicații în depozite, sisteme de control al accesului și gestionarea parcărilor.
Specificații
| Indicatoare electrice | |
| Gama de frecvente | 902-928MHz |
| Câștig | 9dbi |
| Lățimea clapetei | Orizontal: 70° Vertical: 70° |
| Mod de polarizare | Polarizare circulară |
| Raportul de Undă Stacionară de Tensiune | ≤1.4 |
| Raportul între starea anterioară și cea posterioară | ≥20 |
| Impedanță | 50Ω |
| Putere maximă de intrare | 50W |
| Protecție împotriva fulgerului | Conectare la sol |
| Tip de legătură | Flanșe N |
| Indicatori mecanici | |
| Dimensiunea antenei | 260 × 260 × 40 mm |
| Greutatea netă a antenei | 1.1kg |
| Dimensiunea Ambalajului | 29*29*8 cm |
| Greutatea brută a antenei | 1.68kg |
| Materialul carcasei antenei | ABS |
| Culoarea carcasei antenei | alb |
| Diametrul mânerului | φ30–50 mm |
| Rezistența maximă la vânt | 60 m/s |
| Temperatură de funcționare | -40-70℃ |