- Gainberri
- Espezifikazioak
- Gomendatutako produktuak
Gainberri
RFA915-9R40-1A RFID logistika-barruko jarraipenerako, biltegietarako aplikazioetarako, sarbide-kontrol-sistemak eta aparkalekuen kudeaketarako erabilgarria da.
Espezifikazioak
| Adierazle elektrikoak | |
| Maiztasun tartea | 902-928 MHz |
| Bihurtzea | 9 dBi |
| Ala baten zabalera | Hor: 70° Ver: 70° |
| Polartasun-modua | Polartasun zirkularra |
| Zeharkako uhin-uhinaren ratioa | ≤1.4 |
| Aurreko eta atzeko erlazioa | ≥20 |
| Antolamendua | 50Ω |
| Sarrera-ahalmeneko potentzia gehienezkoa | 50W |
| Zurrunbiloaren babesa | CC-ren gaineko lurruntzea |
| Artikulazio Mota | N-flangsoak |
| Adierazle mekanikoak | |
| Antenaren tamaina | 260*260*40 mm |
| Antenaren pisu garbia | 1.1kg |
| Paketearen tamaina | 29*29*8 cm |
| Antenaren pisu gorria | 1,68 kg |
| Antenaren estalkiaren materiala | ABS |
| Antenaren estalkiaren kolorea | zuria |
| Eskumakurraren diametroa | φ30-50 mm |
| Haizearen aurkako indar maximoa | 60M/S |
| Lan temperatura | -40-70℃ |