- Gambaran Keseluruhan
- Spesifikasi
- Produk yang Disyorkan
Gambaran Keseluruhan
RFA915-9R40-1A sesuai untuk senario aplikasi seperti penjejakan logistik RFID, aplikasi gudang, sistem kawalan akses, dan pengurusan tempat letak kereta.
Spesifikasi
| Penunjuk elektrik | |
| Julat Kekerapan | 902-928MHz |
| Gain | 9dbi |
| Lebar penutup | Mendatar: 70° Menegak: 70° |
| Mod Polarization | Polarisasi bulat |
| Nisbah Gelombang Stesen Voltan | ≤1.4 |
| Nisbah sebelum dan selepas | ≥20 |
| Impedans | 50Ω |
| Kuasa input maksimum | 50W |
| Perlindungan petir | DC penghantaran tanah |
| Jenis Sambungan | Flens N |
| Penunjuk Mekanikal | |
| Saiz antena | 260*260*40 mm |
| Berat bersih antena | 1.1kg |
| Saiz Pembungkusan | 29*29*8 cm |
| Berat kotor antena | 1.68kg |
| Bahan penutup antena | ABS |
| Warna penutup antena | putih |
| Diameter pemegang | φ30–50 mm |
| Kekuatan tahan angin maksimum | 60m/s |
| Suhu Operasi | -40-70℃ |