- Yleiskatsaus
- Tekniset tiedot
- Suositellut tuotteet
Yleiskatsaus
RFA915-9R40-1A -laitetta voidaan käyttää RFID-logistiikkaseurantaan, varastosovelluksiin, pääsynvalvontajärjestelmiin ja pysäköintialueiden hallintaan.
Tekniset tiedot
| Sähköiset indikaattorit | |
| Taajuusalue | 902-928MHz |
| Voitto | 9 dB |
| Läppän leveys | Vaakasuunta: 70° Pystysuunta: 70° |
| Polarisaatiotila | Ympyräpolarisaatio |
| Jännitteen aalto-suhteellisuus | ≤1.4 |
| Ennen ja jälkeen -suhde | ≥20 |
| Impedanssi | 50Ω |
| Maksimi syöttövoima | 50W |
| Salamansuojaus | Dc-mahdollisuus |
| Sideen tyyppi | N-liittimet |
| Mekaaniset indikaattorit | |
| Antennin koko | 260 × 260 × 40 mm |
| Antennin nettopaino | 1.1kg |
| Pakkauskoko | 29*29*8 cm |
| Antennin bruttopaino | 1.68kg |
| Antennin kantimen materiaali | ABS |
| Antennin kantimen väri | valkoinen |
| Kahvan halkaisija | φ30–50 mm |
| Suurin tuulenkestävyys | 60 m/s |
| Toimintalämpötila | -40-70℃ |