- Prikaz
- Specifikacije
- Preporučeni proizvodi
Prikaz
RFA915-9R40-1A je pogodan za scenarije primjene kao što su praćenje RFID logistike, skladišne aplikacije, sustavi kontrole pristupa i upravljanje parkiralištima.
Specifikacije
| Električni indikatori | |
| Frekvencijski raspon | 902-928 MHz |
| Dobit | 9dBi |
| Širina krila | Hor: 70° Ver: 70° |
| Polarizacijski način | Krugovna polarizacija |
| Omjer stojalice napona | ≤1.4 |
| Razlozi prije i nakon | ≥20 |
| Impedantnost | 50Ω |
| Maksimalna ulazna snaga | 50W |
| Zaštita od groma | Zemljena DC |
| Vrsta spoja | N-flanze |
| Svaka vrsta vozila | |
| Veličina antene | sljedeći članak: |
| Neto masa antene | 1.1kg |
| Veličina ambalaže | 29*29*8cm |
| Bruto težina antene | 1.68kg |
| Materijal za pokrivanje antene | ABS |
| Boja pokrivača antene | bijela |
| Dijametar ručke | φ30-50 mm |
| Svaka vrsta vozila | 60M/S |
| Radna temperatura | -40-70℃ |