- Огляд
- Технічні характеристики
- Рекомендовані товари
Огляд
Модель RFA915-9R40-1A підходить для таких сфер застосування, як RFID-відстеження логістичних потоків, складські системи, системи контролю доступу та управління парковками.
Технічні характеристики
| Електричні індикатори | |
| Частотний діапазон | 902-928МГц |
| Посилення | 9dBi |
| Ширина клапана | Горизонтально: 70°, Вертикально: 70° |
| Тип поляризації | Колова поляризація |
| Коефіцієнт стоячої хвилі напруги | ≤1.4 |
| Співвідношення «до/після» | ≥20 |
| Імпеданс | 50Ω |
| Максимальна вхідна потужність | 50W |
| Захист від лайтнінгу | Заземлення DC |
| Тип з'єднання | Фланці типу N |
| Механічні індикатори | |
| Розмір антени | 260×260×40 мм |
| Маса антени без упаковки | 1.1кг |
| Розмір упаковки | 29*29*8 см |
| Загальна вага антени | 1.68kg |
| Матеріал корпусу антени | ABS |
| Колір корпусу антени | білий |
| Діаметр ручки | φ30–50 мм |
| Максимальна стійкість до вітру | 60 м/с |
| Робоча температура | -40-70℃ |