- Přehled
- Specifikace
- Doporučené produkty
Přehled
Přehled produktu
Advantenna-p33 je kompaktní UHF RFID anténa s kruhovou polarizací a vyzařovacím diagramem ve tvaru tužky (40°/40°).
Tento vyzařovací diagram činí tuto anténu ideální pro mnoho RFID aplikací, například pro systémy reálného časového sledování zásob umístěné ve výšce, „kouzelná zrcadla“ a převlékárny.
Sada antén Advantenna-p33 může být nainstalována zavěšením ze stropu, aby umožnila identifikaci a lokalizaci označených položek v daném prostoru v reálném čase.
V obchodních prodejnách lze zařízení Advantenna-p33 instalovat na strop nad každou převlékací kabinou. V této poloze a díky vysoké směrovosti RFID systém detekuje RFID štítky umístěné v příslušné převlékací kabince, zatímco se minimalizuje detekce položek nacházejících se v sousedních převlékacích kabinách nebo v blízkých oblastech.
Možnosti spojovacích konektorů

Přírubové rovné

Přírubové pravé úhly
Výhody:
• Úzký paprsek ve dvou směrech
• Vysoký zisk
• Velmi tenký tvar
Použití:
• Systémy skladové evidence v reálném čase z horní polohy
• Převlékací kabinky
• Kouzelná zrcadla
• Dveře a chodby
Radiací vzor

Mechanické specifikace



Specifikace
| Provozní kmitočet – verze pro EU | 865–868 MHz (ETSI EN 302 208) |
| Provozní kmitočet – verze pro USA | 902–928 MHz (FCC část 15) |
| Vzdálenost detekce při provozu | Až 6 metrů |
| Radiací vzor | Tužkový paprsek |
| Úhlový rozsah | 40° / 40° |
| Zisk | 10,4 dBi (verze pro EU), 9,6 dBi (verze pro USA) |
| Úroveň vedlejších laloků | < −15 dB |
| Polarizace | Kruhové |
| Vstupní impedance | 50 Ω |
| Konektor | ženský konektor SMA nebo MCX, přírubový nebo přírubový pravoúhlý |
| Rozsah teplot | −20 °C až +130 °C |
| Rozměry bez konektoru | 417 mm × 417 mm × 3,3 mm (16,4 palce × 16,4 palce × 0,13 palce) |
| Rozměry s přírubovým konektorem | 417 mm × 417 mm × 15 mm (16,4 palce × 16,4 palce × 0,6 palce) |
| Hmotnost antény | 1050 g |