- Oversikt
- Spesifikasjoner
- Anbefalte produkter
Oversikt
Oversikt over produktet
Advantenna-p33 er en kompakt UHF RFID-antenne med sirkulær polarisering og et strålingsmønster som karakteriseres ved en blyantformet stråle (40°/40°).
Dette strålingsmønsteret gjør denne antennen ideell for mange RFID-applikasjoner, som f.eks. overhengende sanntidslagersystemer, «magiske speil» og prøverom.
Et sett med Advantenna-p33 kan monteres hengende fra taket for å identifisere og lokalisere merkede varer i et gitt område i sanntid.
I butikker kan Advantenna-p33 monteras i taket over hver prøverom. I denne posisjonen, og takket være dens høye rettningskarakteristikk, oppdager RFID-systemet RFID-taggene som befinner seg i den tilsvarende prøverommen, samtidig som det minimerer oppdagelsen av varer som befinner seg i naboprøverommer eller i nærliggende områder.
Koblingsvalg

Flens rett

Flens rettvinklet
Fordeler:
• Smal stråle i to retninger
• Høy forsterkning
• Svært tynt formfaktor
Applikasjoner:
• Overhead sanntidslagersystemer
• Prøverommer
• Magiske speil
• Dører og korridorer
Strålingsmønster

Mechaniske spesifikasjonar



Spesifikasjoner
| Driftsfrekvens, EU-utgave | 865–868 MHz (ETSI EN 302 208) |
| Driftsfrekvens, US-utgave | 902–928 MHz (FCC del 15) |
| Deteksjonsavstand ved drift | Opp til 6 meter |
| Strålingsmønster | Penselstråle |
| Strålebredde | 40°/40° |
| Gevinst | 10,4 dBi (EU-utgave), 9,6 dBi (US-utgave) |
| Side-lobe-nivå | < –15 dB |
| Polarisasjon | Sirkulær |
| Innimpedans | 50 Ω |
| Kobling | kvinne-SMA eller MCX-flens eller flens med rett vinkel |
| Temperaturområde | –20 °C til +130 °C |
| Størrelse uten koblingsdelen | 417 mm × 417 mm × 3,3 mm / 16,4 tommer × 16,4 tommer × 0,13 tommer |
| Størrelse med flenskobling | 417 mm × 417 mm × 15 mm / 16,4 tommer × 16,4 tommer × 0,6 tommer |
| Antennevekt | 1050 g |