- Przegląd
- Specyfikacje
- Polecane produkty
Przegląd
Przegląd produktu
Advantenna-p33 to kompaktowa antena UHF RFID z polaryzacją kołową oraz charakterystycznym wzorem promieniowania w kształcie wiązki ołówkowej (40°/40°).
Taki wzór promieniowania czyni tę antenę idealną dla wielu zastosowań RFID, takich jak systemy inwentaryzacji w czasie rzeczywistym z montażem nad głową, „lustra magiczne” oraz przytrymki.
Zestaw anten Advantenna-p33 można zamontować wisząco pod sufitem, aby identyfikować i lokalizować oznaczone elementy w określonej przestrzeni w czasie rzeczywistym.
W sklepach detalicznych urządzenie Advantenna-p33 można zainstalować na suficie nad każdą przymiarką. W takim położeniu oraz dzięki wysokiej kierunkowości system RFID wykrywa tagi RFID znajdujące się w odpowiedniej przymiarce, minimalizując jednocześnie wykrywanie przedmiotów znajdujących się w sąsiednich przymiarkach lub w pobliskich obszarach.
Opcje łączników

Kołnierz prosty

Kołnierz pod kątem prostym
Korzyści:
• Wąskie wiązki w dwóch kierunkach
• Wysoka wzmocnienie
• Bardzo cienka konstrukcja
Zastosowania:
• Systemy nadzoru zapasów w czasie rzeczywistym z montażem nad głową
• Przymiarki
• Magiczne lustra
• Drzwi i korytarze
Wzorzec promieniowania

Specyfikacje mechaniczne



Specyfikacje
| Częstotliwość pracy – wersja europejska | 865–868 MHz (ETSI EN 302 208) |
| Częstotliwość pracy – wersja amerykańska | 902–928 MHz (FCC część 15) |
| Zasięg wykrywania w trybie pracy | Do 6 metrów |
| Wzorzec promieniowania | Wiązka o ścisłym skupieniu (pencil beam) |
| Szerokość promieniowania | 40° / 40° |
| Zysk | 10,4 dBi (wersja europejska), 9,6 dBi (wersja amerykańska) |
| Poziom luki bocznej | < −15 dB |
| Polaryzacja | Okrągły |
| Impedancja wejściowa | 50 Ω |
| Złącze | złącze żeńskie SMA lub MCX, kołnierz lub kołnierz kątowy |
| Zakres temperatur | −20 °C do +130 °C |
| Wymiary bez złącza | 417 mm × 417 mm × 3,3 mm / 16,4 cala × 16,4 cala × 0,13 cala |
| Wymiary z kołnierzem złączowym | 417 mm × 417 mm × 15 mm / 16,4 cala × 16,4 cala × 0,6 cala |
| Masę anteny | 1050 g |