- Prehľad
- Špecifikácie
- Odporúčané produkty
Prehľad
Prehľad produktu
Advantenna-p33 je kompaktná UHF RFID anténa s kruhovou polarizáciou a vyžarovacím diagramom v tvare tužky (40°/40°).
Tento vyžarovací diagram robí túto anténu ideálnou pre mnohé RFID aplikácie, ako sú napríklad nadhlavné systémy reálneho času pre inventarizáciu, „kúzelné zrkadlá“ a skúšobne obliekacie miestnosti.
Súpravu antén Advantenna-p33 je možné namontovať zavesením zo stropu, aby sa v danom priestore identifikovali a lokalizovali označené položky v reálnom čase.
V obchodných reťazcoch sa Advantenna-p33 môže inštalovať na strop nad každou skúšobňou. V tejto polohe a vďaka vysokej smerovosti RFID systém detekuje RFID štítky umiestnené v príslušnej skúšobni, pričom sa minimalizuje detekcia položiek nachádzajúcich sa v susedných skúšobniach alebo v blízkych priestoroch.
Možnosti spojov

Príruba priama

Príruba pravouhlá
Výhody:
• Úzky lúč v dvoch smeroch
• Vysoký zisk
• Veľmi tenký tvar
Aplikácie:
• Nadhladové systémy reálneho sledovania zásob
• Skúšobne
• Kúzelné zrkadlá
• Dvere a chodby
Radiačný diagram

Mechanické špecifikácie



Špecifikácie
| Prevádzková frekvencia – európska verzia | 865 – 868 MHz (ETSI EN 302 208) |
| Prevádzková frekvencia – americká verzia | 902 – 928 MHz (FCC časť 15) |
| Prevádzková vzdialenosť detekcie | Až 6 metrov |
| Radiačný diagram | Tužkový lúč |
| Šírka lúča | 40° / 40° |
| Zisky | 10,4 dBi (európska verzia), 9,6 dBi (americká verzia) |
| Úroveň bočných lúčov | < –15 dB |
| Polarizácia | Kruhové |
| Vstupná impedancia | 50 Ω |
| Konektor | ženský konektor SMA alebo MCX, prírubový alebo prírubový pravouhlý |
| Teplotný rozsah | –20 °C až +130 °C |
| Veľkosť bez konektora | 417 mm × 417 mm × 3,3 mm / 16,4 palca × 16,4 palca × 0,13 palca |
| Veľkosť s prírubovým konektorom | 417 mm × 417 mm × 15 mm / 16,4 palca × 16,4 palca × 0,6 palca |
| Hmotnosť antény | 1050 g |