- Общ преглед
- Спецификации
- Размер
- Препоръчани продукти
Общ преглед
RFA915-8H е универсална антена за RFID терминални приложения в UHF диапазона, характеризираща се с насоченост, тесен лъч, висок коефициент на усилване и миниатюризация. Благодарение на малките си размери тя е подходяща за използване в различни приложения като контрол на достъпа, управление на превозни средства и други.
Спецификации
| Електрически спецификации | |
| Модел | RFA915-8H |
| Обхват на честотата ((MHz) | 902-928 MHz |
| Усилване | >8 dBi |
| VSWR | ≤1.3:1 |
| Поларизация | Кръгли |
| Осиален коэфicient | <3 dB |
| Относителна влажност | 5%~95% |
| Импеданс | 50 Ω |
| Механични спецификации | |
| Конектор | SMA-50KFD външен |
| Размер на антена | 130×335×17,55 мм |
| Тегло | 30г |
| Материал | RF-4, неръждаема стомана |
| Работна температура | -40℃~+85℃ |
| Работна температура | -40℃~+85℃ |
| Цвят | Бял |
Размер

Бокълно изглед

Диаграма на предната гледна точка

VSWR


Усилване