- Přehled
- Specifikace
- Rozměr
- Doporučené produkty
Přehled
RFA915-8H je univerzální anténa pro RFID terminálové aplikace v UHF pásmu, která se vyznačuje směrovostí, úzkým paprskem, vysokým ziskem a miniaturizací. Díky svým malým rozměrům je vhodná pro použití v různých oblastech, jako jsou například systémy řízení přístupu, správa vozidel a další aplikace.
Specifikace
| Elektrické specifikace | |
| Model | RFA915-8H |
| Četnostní rozsah ((MHz) | 902-928 MHz |
| Zisk | >8 dBi |
| VSWR | ≤1.3:1 |
| Polarizace | Kruhové |
| Axální poměr | <3 dB |
| Relativní vlhkost | 5%~95% |
| Impedance | 50 Ω |
| Mechanické specifikace | |
| Konektor | SMA-50KFD vnější |
| Rozměry antény | 130 × 335 × 17,55 mm |
| Hmotnost | 30g |
| Materiál | RF-4, nerezová ocel |
| Teplota provozu | -40 °C až +85 °C |
| Provozní teplota | -40 °C až +85 °C |
| Barva | Bílá |
Rozměr

BOČNÍ POHLED

Náčrt zepředu

VSWR


Zisk