- Umumiy ko'rinish
- Texnik xususiyatlari
- O'lchov
- Tavsiya etilgan mahsulotlar
Umumiy ko'rinish
RFA915-8H — UHF diapazonida RFID terminal qurilmalari uchun universal antenadir; u yoʻnalishli, tor nurlanishli, yuqori kuchaytirishli va maydonsizlashtirilgan xususiyatlarga ega. Kichik oʻlchami tufayli u turli xil kirishni nazorat qilish, avtomobillarni boshqarish va boshqa bir qancha vaziyatlarda foydalanishga mos keladi.
Texnik xususiyatlari
| Elektr texnikasi | |
| Model | RFA915-8H |
| Frekans oralig'i ((MHz) | 902-928MHz |
| Foyda | >8 dBi |
| VSWR | ≤1.3:1 |
| Polarizatsiya | Doira |
| O'qi nisbati | <3 dB |
| Nisbiy namlik | 5%~95% |
| Impedantlik | 50 Ω |
| Mexanik xususiyatlari | |
| Ulagich | SMA-50KFD tashqari |
| Antena o'lchamlari | 130×335×17.55 mm |
| Vazn | 30G |
| Material | RF-4, zanglamaydigan poʻlat |
| Ishlash harorati | -40℃~+ 85℃ |
| Ishlash temperaturasida | -40℃~+ 85℃ |
| Rang | Oq |
O'lchov

TOMONIY KORINISH

Oldingi ko'rinish sxemasi

VSWR


Foyda