- Prehľad
- Špecifikácie
- Rozmer
- Odporúčané produkty
Prehľad
RFA915-8H je univerzálna anténa pre RFID koncové aplikácie v UHF pásme, ktorá sa vyznačuje smerovosťou, úzkym lúčom, vysokým ziskom a miniaturizáciou. Vzhľadom na svoje malé rozmery je vhodná na použitie v rôznych aplikáciách, ako sú systémy kontrola prístupu, správa vozidiel a podobne.
Špecifikácie
| Elektrické špecifikácie | |
| Model | RFA915-8H |
| Frekvenčný rozsah ((MHz) | 902–928 MHz |
| Zisky | >8 dBi |
| VSWR | ≤1.3:1 |
| Polarizácia | Kruhové |
| Osový pomer | <3 dB |
| Relatívna vlhkosť | 5%~95% |
| Impedancia | 50 Ω |
| Mechanické špecifikácie | |
| Konektor | SMA-50KFD vonkajší |
| Rozmery antény | 130 × 335 × 17,55 mm |
| Hmotnosť | 30 g |
| Materiál | RF-4, nehrdzavejúca oceľ |
| Teplota stierky | -40 ℃ ~ +85 ℃ |
| Prevádzková teplota | -40 ℃ ~ +85 ℃ |
| Farba | Biela |
Rozmer

Bočný pohľad

Diagram predného pohľadu

VSWR


Zisky