- Overzicht
- Specificaties
- Afmeting
- Aanbevolen producten
Overzicht
RFA915-8H is een universele antenne voor RFID-terminaltoepassingen in het UHF-bereik, met kenmerken als richtingsgevoeligheid, smalle bundel, hoge winst en miniaturisatie. Vanwege zijn compacte afmetingen is hij geschikt voor gebruik bij diverse toegangscontrolesystemen, voertuigbeheersystemen en andere toepassingen.
Specificaties
| Elektrische specificaties | |
| Model | RFA915-8H |
| Frequentiebereik ((MHz) | 902-928 MHz |
| Versterking | >8 dBi |
| VSWR | ≤1.3:1 |
| Polaritatie | Cirkelvormig |
| Axiale verhouding | <3 dB |
| Relatieve luchtvochtigheid | 5%~95% |
| Impedantie | 50 Ω |
| Mechanische specificaties | |
| Verbindingsstuk | SMA-50KFD buiten |
| Antenne afmetingen | 130 × 335 × 17,55 mm |
| Gewicht | 30 g |
| Materiaal | RF-4, roestvrij staal |
| Stire-temperatuur | -40℃~+85℃ |
| Bedrijfstemperatuur | -40℃~+85℃ |
| Kleur | Wit |
Afmeting

Zijaanzicht

Voorzijde-diagram

VSWR


Versterking