- Общ преглед
- Спецификации
- Препоръчани продукти
Общ преглед
UHF антената RFA915-5S-45 е подходяща за UHF RFID терминали и може лесно да се използва в логистиката, системите за контрол на достъпа, търговията на дребно, складовото стопанство и други подобни случаи. Тя притежава характеристики като тесен лъч, насоченост, стабилна работа, лесна инсталация, настройка и поддръжка.
Размер

Насочена диаграма

Спецификации
| Електрически спецификации | |
| Модел | RFA915-5S-45 |
| Обхват на честотата ((MHz) | 920–925 MHz |
| Усилване | ≥5 dBi |
| VSWR | ≤1.5:1 |
| Поларизация | Кръгли |
| Ширина на лъча при 3 dB | 45º |
| Относителна влажност | 5%~95% |
| Импеданс | 50 Ω |
Механични спецификации
| Конектор | SMA |
| Размер на антена | 470×190×35 mm |
| Работна температура | -20℃~+55℃ |
| Работна температура | -40℃~+70℃ |
| Цвят | Бял |