- Yleiskatsaus
- Tekniset tiedot
- Mitato
- Suositellut tuotteet
Yleiskatsaus
RFA915-8H on universaali antenni UHF-taajuusalueen RFID-pääteapplikaatioihin; se eroaa suuntavuudestaan, kapeasta säteestä, korkeasta vahvistuksesta ja pienikokoisuudesta. Pienikokoisuutensa vuoksi se soveltuu erinomaisesti käytettäväksi erilaisissa pääsynvalvonta-, ajoneuvohallinta- ja muissa vastaavissa sovelluksissa.
Tekniset tiedot
| Sähköiset eritelmät | |
| Malli | RFA915-8H |
| Toiminta-alue (MHz) | 902-928MHz |
| Voitto | yli 8 dBi |
| VSWR | ≤1.3:1 |
| Polarisoituminen | Ympyrä |
| Akselisuhteellinen suhde | alle 3 dB |
| Suhteellinen kosteus | 5%~95% |
| Impedanssi | 50 Ω |
| Mekaniset eritelmät | |
| Liitin | SMA-50KFD ulkopuolinen |
| Antennan mitat | 130 × 335 × 17,55 mm |
| Paino | 30 g |
| Materiaali | RF-4, ruostumaton teräs |
| Käyttölämpötila | -40 ℃ ~ +85 ℃ |
| Toimintatemperatuuri | -40 ℃ ~ +85 ℃ |
| Väri | Valkoinen |
Mitato

Sivunäkymä

Etunäkymäkaavio

VSWR


Voitto