- Oversikt
- Spesifikasjoner
- Dimensjon
- Anbefalte produkter
Oversikt
RFA915-8H er en universell antenne for RFID-terminalapplikasjoner i UHF-båndet, med egenskaper som retningssensitivitet, smal stråle, høy forsterkning og miniatyrisering. På grunn av sin små størrelse er den egnet for bruk i ulike tilfeller av tilgangskontroll, kjøretøyadministrasjon og lignende.
Spesifikasjoner
| Elektriske spesifikasjonar | |
| Modell | RFA915-8H |
| Frekvensområde ((MHz) | 902-928 MHz |
| Gevinst | >8 dBi |
| VSWR | ≤1.3:1 |
| Polarisasjon | Sirkulær |
| Akselforhold | <3 dB |
| Relativ fuktighet | 5%~95% |
| Impedans | 50 Ω |
| Mechaniske spesifikasjonar | |
| Kobling | SMA-50KFD utvendig |
| Antennestørrelse | 130 × 335 × 17,55 mm |
| Vekt | 30g |
| Materiale | RF-4, rustfritt stål |
| Stiretemperatur | -40℃~+85℃ |
| Driftstemperatur | -40℃~+85℃ |
| Farge | Hvit |
Dimensjon

Sidevisning

Framsidevisning

VSWR


Gevinst