- Επισκόπηση
- Προδιαγραφές
- Συνιστώμενα Προϊόντα
Επισκόπηση
Η κεραία RFA915-5S-45 UHF είναι κατάλληλη για τερματικά συστήματα UHF RFID και μπορεί να χρησιμοποιηθεί εύκολα σε εφαρμογές λογιστικής, ελέγχου πρόσβασης, λιανικής πώλησης, αποθήκευσης κ.ά. Διαθέτει χαρακτηριστικά όπως στενή δέσμη, κατευθυντικότητα, σταθερή απόδοση, εύκολη εγκατάσταση, ρύθμιση και συντήρηση.
Διάσταση

Διαγράμματα κατεύθυνσης

Προδιαγραφές
| Ηλεκτρικές προδιαγραφές | |
| Μοντέλο | RFA915-5S-45 |
| Περιοχή συχνοτήτων ((MHz) | 920–925 MHz |
| Κέρδος | ≥5 dBi |
| VSWR | ≤1.5:1 |
| Πολαρικοποίηση | Κυκλική |
| Πλάτος δέσμης 3dB | 45º |
| Σχετική Υγρασία | 5%~95% |
| Αντίσταση | 50 Ω |
Μηχανικές προδιαγραφές
| Συνδετήρας | SMA |
| Διαστάσεις Αντέννας | 470×190×35 mm |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20℃~+55℃ |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40℃~+70℃ |
| Χρώμα | Άσπρο |