- Overzicht
- Specificaties
- Aanbevolen producten
Overzicht
De RFA915-5S-45 UHF-antenne is geschikt voor UHF RFID-terminals en kan eenvoudig worden ingezet bij logistiek, toegangscontrole, retail, opslag en andere toepassingen. De antenne kenmerkt zich door een smalle straal, richtingsgevoeligheid, stabiele prestaties en eenvoudige installatie, instelling en onderhoud.
Afmeting

Richtingsdiagram

Specificaties
| Elektrische specificaties | |
| Model | RFA915-5S-45 |
| Frequentiebereik ((MHz) | 920–925 MHz |
| Versterking | ≥5 dBi |
| VSWR | ≤1.5:1 |
| Polaritatie | Cirkelvormig |
| 3dB-stralingshoek | 45º |
| Relatieve luchtvochtigheid | 5%~95% |
| Impedantie | 50 Ω |
Mechanische specificaties
| Verbindingsstuk | SMA |
| Antenne afmetingen | 470×190×35 mm |
| Stire-temperatuur | -20 ℃ ~ +55 ℃ |
| Bedrijfstemperatuur | -40 ℃ ~ +70 ℃ |
| Kleur | Wit |