- Umumiy ko'rinish
- Texnik xususiyatlari
- Tavsiya etilgan mahsulotlar
Umumiy ko'rinish
RFA915-5S-45 UHF antenasi UHF RFID terminalari uchun mos keladi va logistika, kirishni nazorat qilish, savdo doʻkonlari, omborxonalari va boshqa sohalarda qoʻllash oson. U tor nurlanishli, yoʻnalishli, barqaror ishlash xususiyatlariga ega boʻlib, oʻrnatish, sozlash va texnik xizmat koʻrsatish ham oson.
O'lchov

Yoʻnalish diagrammasi

Texnik xususiyatlari
| Elektr texnikasi | |
| Model | RFA915-5S-45 |
| Frekans oralig'i ((MHz) | 920–925 MHz |
| Foyda | ≥5 dBi |
| VSWR | ≤1.5:1 |
| Polarizatsiya | Doira |
| 3 dB nurlanish kengligi | 45º |
| Nisbiy namlik | 5%~95% |
| Impedantlik | 50 Ω |
Mexanik xususiyatlari
| Ulagich | SMA |
| Antena o'lchamlari | 470×190×35 mm |
| Ishlash harorati | -20℃~+55℃ |
| Ishlash temperaturasida | −40℃ dan +70℃ gacha |
| Rang | Oq |