- Oorsig
- Spesifikasies
- Aanbevole Produkte
Oorsig
AdvanTrack is ’n RFID-gebaseerde stelsel wat in real-time voorraad van alle gemerkte items wat in ’n gegewe ruimte geleë is, verskaf. Voorbeelde van sulke ruimtes sluit klein handelswinkels, kleiner pakhuise, hospitaalareas ens. in.
AdvanTrack verskaf ook die benaderde ligging van elke gemerkte item in real-time.
AdvanTrack sluit die volgende in:
• Antennas
• Multiplexers
• Lesers
• RF-kabels
• Beheerkabels vir multiplexers
• Dryf oor Ethernet-injekteerders
• Sagtewarestuurprogramme, insluitend ’n merkplek-algoritme
AdvanTrack bestaan uit ’n stel boppe-af-antennes wat ongeveer 1,5 m × 1,5 m van mekaar af geplaas is.

Voordelig:
• Volgehoue voorraad
• Vermindering van voorraadtekorte
• Vinnige lokalisering van produkte
• Opsporing van verkeerd geposisioneerde items
• Vermindering van voorraadverlies
Toepassings:
• Kleinhandelwinkels
• Hospitale
• Lae hoogte-loodse
AdvanTrack bestaan ook uit RDIF-leesapparate en RFID-multiplexers wat aan die antennes gekoppel is.

Elke antenne dek 'n area van ongeveer 3 meter deursnee en bespeur die etikette wat onder sy ondersoekarea geleë is. Die antennes word gewoonlik volgordegewys geaktiveer om die identifikasie en posisie van elke gemerkte item elke paar sekondes te verkry.
Deur stokbeheer en lokalisering in werklike tyd te verskaf, kan AdvanTrack voorraaduitvalle verminder, verkeerd geplaaste items opspoor en diefstal verminder. Daarbenewens help dit om produkte baie vinniger te vind, wat tot meer tevrede kliënte en meer produktiewe werknemers kan lei.
Die antennes het sirkulêre polarisasie en 'n stralingspatroon wat gekenmerk word deur 'n potloodstraalvorm (40°/40°).
Meganiese spesifikasies van elke antenne

Spesifikasies
| Werkfrekwensie – EU-weergawe | 865,6 – 867,6 MHz (ETSI EN 302 208) |
| Werkfrekwensie – VSA-weergawe | 902 – 928 MHz (FCC-deel 15) |
| RF-afvoer | Instelbaar van 5 dBm tot 31,5 dBm (1,4 W) met ’n akkuraatheid van ±0,5 dBm bo +15 dBm. Die maksimum drywing mag moontlik verminder moet word om aan wetgewende beperkings te voldoen |
| Standaard Ooreenstemming | EPCglobal Gen2 (ISO 18000-6C) |
| Bedryfsopsporingsafstand | Tot 6 meter. Aanbeveel: tot 4 meter |
| Liggingresolusie | Tipies 2 m × 2 m |
| Stralingspatroon | Potloodstraal |
| Bundelwydte | 40° / 40° |
| Sylobvlak | < –15 dB |
| Antenna Gain | 9 dBi |
| Polariteit | Sirkelvormig |
| Data- en beheer-koppelvlak | RJ45 (10/100 Base-T Ethernet) |
| Koppelaars | MCX |
| Kragtoevoer | Krag oor Ethernet |
| Temperatuurbereik | -20°C tot +50°C |
| Afmetings van een antenne | 420 mm x 420 mm x 15 mm |
| Gewig van een antenne | 900 g |