- Conspectus
- Specificationes
- Producta Commendata
Conspectus
AdvanTrack est systema basatum in RFID quod praebet inventarium in tempore reali omnium rerum signatarum, quae in spatio dato locantur. Exempla talium spatiorum sunt tabernae mercatoriae, parva horrea, regiones hospitalium, etc.
AdvanTrack praebet etiam locum appropinquum cuiusque rei signatae in tempore reali.
AdvanTrack includit:
• Antennas
• Multiplexores
• Lectores
• Cables RF
• Cables de controllo pro multiplexoribus
• Iniectiones Potestatis per Ethernet
• Programmati conductores, inter quos algoritmus ad locandum tag
AdvanTrack constat ex serie antennarum superiorum, inter se distantium fere 1,5 m × 1,5 m.

Commoda:
• Inventarium perpetuum
• Reductio rerum expositarum
• Cito productorum inveniendi facultas
• Detectio rerum in locis non debitis positarum
• Reductio diminutionis bonorum
Applicationes:
• Tabernae mercatoriae
• Aedificia hospitalaria
• Magazina parva altitudine
AdvanTrack etiam lectorēs RDIF et multiplexōrēs RFID comprehendit, qui ad antennās connectuntur.

Singulae antennae āream fere trīgintā pedum diametrō (circiter tria metra) occupant et taggās in eōrum ārea interrogationis sitās dētēctant. Antennae saepius successive activantur, identitātem et locum singulōrum itērum taggātōrum quoties paucīs secundīs obtinentes.
Per praebitionem inventāriī et locī in tempore rēāle AdvanTrack exsiccātiōnēs stocī minuere potest, itēra in locō indebitō positā detegere, et fūrtā minuere. Praetereā adiuvat ut prōducta multō celerius inveniantur, quod ad plūrem clientium contentiōnem et ad efficaciōrem operāriōrum labōrem conducere potest.
Antennae polārizationem circulārem habent et paternum radiātiōnis formam habent quae figurae fasciculī stilī (40°/40°) respondet.
Specifica mechanica singulārum antennārum

Specificationes
| Frequēntia operātōria versiō Europaea | 865,6 – 867,6 MHz (ETSI EN 302 208) |
| Frequēntia operātōria versiō Americāna | 902 – 928 MHz (FCC pars 15) |
| Exitus Potentiae RF | Regulabilis ab 5 dBm ad 31,5 dBm (1,4 W) cum praecisione ±0,5 dBm supra +15 dBm; potestas maxima fortasse minuenda est ut limitibus regulativis satisfiat |
| Latin obsequio | EPCglobal Gen2 (ISO 18000-6C) |
| Distantia detectionis operativa | Usque ad 6 metra. Recommandatur: usque ad 4 metra |
| Resolutio loci | Typice 2 m × 2 m |
| Schema radiationis | Fasciculus stiliformis |
| Latitudo radii | 40° / 40° |
| Nivelus loborum lateralis | < −15 dB |
| Antennae quaestum | 9 dBi |
| Polarizatio | Circularis |
| Interficies data et imperii | RJ45 (10/100 Base-T Ethernet) |
| Conectora | MCX |
| Fontem electricitatis | Potestas Per Ethernet |
| Temperatura range | −20 °C ad +50 °C |
| Dimensiones unius antennae | 420 mm × 420 mm × 15 mm |
| Pondus unius antennae | 900 g |