- Prikaz
- Specifikacije
- Preporučeni proizvodi
Prikaz
AdvanTrack je RFID-bazirani sustav koji u stvarnom vremenu provodi popis svih označenih predmeta smještenih u određenom prostoru. Primjeri takvih prostora su maloprodajne trgovine, mali skladišta, bolnički prostori itd.
AdvanTrack također pruža približnu lokaciju svake označene stavke u stvarnom vremenu.
AdvanTrack uključuje:
• Antenne
• Multiplekseri
• Čitatelji
• RF kablovi
• Kablovi za upravljanje multiplekserima
• Power Over Ethernet ubrizgavači
• programski upravljački programi, uključujući algoritam za lociranje oznaka
AdvanTrack se sastoji od skupa antennih antena, udaljenih oko 1,5 m x 1,5 m.

Prednosti:
• Stalno se spremati
• Smanjenje nestašica zaliha
• Brza lokacija proizvoda
• Otkrivanje izgubljenih stvari
• Smanjenje smanjenja
Primjene:
• Maloprodajne trgovine
• Bolnice
• Niskog visine skladišta
AdvanTrack također uključuje RDIF čitatelje i RFID multipleksere koji su povezani s antenama.

Svaka antena pokriva područje prečnika od oko 3 metra i otkriva oznake koje se nalaze ispod područja ispitivanja. Antenne se obično aktiviraju uzastopno, dobivajući identifikaciju i položaj svake označene stavke svakih nekoliko sekundi.
Pružanjem popisa i lokacije u stvarnom vremenu, AdvanTrack može smanjiti nestašice zaliha, otkriti izgubljene predmete i smanjiti krađu. Osim toga, pomaže da se proizvodi brže pronađu, što može dovesti do zadovoljnijih kupaca i produktivnijih zaposlenih.
Antenne imaju kružnu polarizaciju i obrazac zračenja karakteriziran oblikom olovke zraka (40°/40°).
U slučaju da je to potrebno, to se može učiniti na temelju tehničkih specifikacija.

Specifikacije
| U skladu s člankom 4. stavkom 2. | U skladu s člankom 3. stavkom 1. |
| Radna frekvencija | U skladu s člankom 6. stavkom 1. |
| Radiofonična snaga | S obzirom na to da je to uobičajeno, u skladu s člankom 3. stavkom 1. |
| Standardna uključenost | EPCglobal Gen2 (ISO 18000-6C) |
| Udaljenost za otkrivanje | Do 6 metara. Preporučeno: do 4 metra |
| Rezolucija lokacije | Tipično 2 m x 2 m |
| Zračenje uzorka | Slika za olovku |
| Širina zraka | 40° / 40° |
| Razina bočne rupe | Smanjenje vrijednosti |
| Uvođenje antene | 9 dBi |
| Polarizacija | Krugli |
| Interfejs za podatke i kontrolu | S druge strane, radi se o ograničenom opsegu. |
| Konektori | MCX |
| Snabdijevanje električnom energijom | Napajanje preko Ethernet-a |
| Temperaturni raspon | -20°C do +50°C |
| dimenzije jedne antene | S druge strane, za vozila s brzinom od 300 mm do 300 mm |
| Svaka antena mora imati svoj vlastiti sustav za upravljanje energijom. | 900 g |