- Overzicht
- Specificaties
- Aanbevolen producten
Overzicht
AdvanTrack is een op RFID gebaseerd systeem dat in realtime inventarisgegevens biedt van alle geëtiketteerde items die zich in een bepaalde ruimte bevinden. Voorbeelden van dergelijke ruimtes zijn winkels, kleine magazijnen, ziekenhuisafdelingen, enz.
AdvanTrack geeft ook de benaderende locatie van elk geëtiketteerd item in realtime weer.
AdvanTrack omvat:
• Antennes
• Multiplexers
• Lezers
• RF-kabels
• Besturingskabels voor multiplexers
• Power-over-Ethernet-injectoren
• Softwarestuurprogramma's, inclusief een algoritme voor taglocatie
AdvanTrack bestaat uit een reeks bovenplafond geplaatste antennes, met een onderlinge afstand van ongeveer 1,5 m × 1,5 m.

Voordelen:
• Voortdurende inventaris
• Vermindering van voorraadtekorten
• Snelle locatiebepaling van producten
• Detectie van verkeerd geplaatste artikelen
• Vermindering van voorraadverlies
Toepassingen:
• Winkelbedrijven
• Ziekenhuizen
• Lageropslagplaatsen
AdvanTrack omvat ook RFID-lezers en RFID-multiplexers die zijn aangesloten op de antennes.

Elke antenne bestrijkt een gebied met een diameter van ongeveer 3 meter en detecteert de tags die zich binnen haar interrogatiegebied bevinden. De antennes worden meestal sequentieel geactiveerd, waardoor de identificatie en positie van elk geëtiketteerd item elke paar seconden wordt bepaald.
Door realtime voorraad- en locatie-informatie te leveren, kan AdvanTrack tekorten in de voorraad verminderen, verkeerd geplaatste artikelen detecteren en diefstal tegengaan. Bovendien helpt het bij het veel sneller vinden van producten, wat kan leiden tot tevredenere klanten en productiever personeel.
De antennes hebben circulaire polarisatie en een stralingspatroon met een potloodvormige bundel (40°/40°).
Mechanische specificaties van elke antenne

Specificaties
| Werkfrequentie EU-versie | 865,6 – 867,6 MHz (ETSI EN 302 208) |
| Werkfrequentie VS-versie | 902 – 928 MHz (FCC deel 15) |
| RF-uitgangsvermogen | Instelbaar van 5 dBm tot 31,5 dBm (1,4 W) met een nauwkeurigheid van ±0,5 dBm boven +15 dBm. Het maximale vermogen moet mogelijk worden verlaagd om aan regelgevende eisen te voldoen |
| Standaardcompliance | EPCglobal Gen2 (ISO 18000-6C) |
| Werkingsdetectieafstand | Tot 6 meter. Aanbevolen: tot 4 meter |
| Locatieresolutie | Typisch 2 m × 2 m |
| Stralingspatroon | Potloodbundel |
| Stralingsbreedte | 40° / 40° |
| Zijlobniveau | < –15 dB |
| Antenne Gain | 9 dBi |
| Polaritatie | Cirkelvormig |
| Gegevens- en bedieningsinterface | RJ45 (10/100 Base-T Ethernet) |
| Connectoren | MCX |
| Stroomvoorziening | Power over Ethernet |
| Temperatuurbereik | -20 °C tot +50 °C |
| Afmetingen van één antenne | 420 mm x 420 mm x 15 mm |
| Gewicht van één antenne | 900 g |