- Přehled
- Specifikace
- Doporučené produkty
Přehled
Funkce a vlastnosti produktu
Elektrické vlastnosti: Univerzální anténa vhodná pro RFID aplikace v UHF pásmu se vyznačuje vysokým ziskem, nízkým stojatým vlnovým poměrem a širokou šířkou pásma poměru osy. Mechanické vlastnosti: Přitažlivý vzhled, extrémně tenká a vodotěsná konstrukce, vynikající zpracování, jednoduchá instalace; při použití ve spojení s různými modely ultra-vysokofrekvenčních čteček karet doma i v zahraničí maximalizuje výkon čtečky karet.
Hlavní oblasti použití a rozsah použití
Anténa RFA915-8R50 lze snadno nasadit v UHF RFID scénářích, jako jsou skladování, bezobslužné prodejní skříně a knihovní archivy.
Rozměry a technické údaje

Anténa je nastavena na vlnový poměr

Anténový diagram

Specifikace
| Elektrické indikátory | |
| Frekvenční rozsah | 860MHZ~960MHZ |
| Zisk | 8 dBiC |
| Režim polarizace | Kruhová polarizace |
| Poměr stojaté vlny napětí | ≤1.3:1 |
| Šířka hlavního laloku v rovině H | 75° |
| Šířka hlavního laloku v rovině E | 75° |
| Impedance | 50Ω |
| Typ spoje | SMA-K |
| Mechanické ukazatele | |
| Velikost antény | 249 mm × 219 mm × 23 mm |
| Čistá hmotnost antény | 400g |
| Materiál krytu antény | Plast |
| Barva krytu antény | bílá |
| Pracovní teplota | −40 °C až +80 °C |
| Skladovací teplota | −40 °C až +80 °C |
| Stupnice ochrany | IP67 |