- Přehled
- Specifikace
- Doporučené produkty
Přehled
UHF anténa RFA915-5S-45 je vhodná pro UHF RFID terminály a lze ji snadno použít v logistice, systémech řízení přístupu, maloobchodě, skladování a dalších oblastech. Vyznačuje se úzkým paprskem, směrovostí, stabilním výkonem a jednoduchou instalací, laděním i údržbou.
Rozměr

Směrový diagram

Specifikace
| Elektrické specifikace | |
| Model | RFA915-5S-45 |
| Četnostní rozsah ((MHz) | 920–925 MHz |
| Zisk | ≥5 dBi |
| VSWR | ≤1.5:1 |
| Polarizace | Kruhové |
| Šířka paprsku při úrovni –3 dB | 45º |
| Relativní vlhkost | 5%~95% |
| Impedance | 50 Ω |
Mechanické specifikace
| Konektor | SMA |
| Rozměry antény | 470 × 190 × 35 mm |
| Teplota provozu | –20 °C až +55 °C |
| Provozní teplota | -40 °C až +70 °C |
| Barva | Bílá |