- Conspectus
- Specificationes
- Producta Commendata
Conspectus
Antenna UHF RFA915-5S-45 idonea est ad terminales UHF RFID, et facile adhiberi potest in logistica, controllo adituum, commercio minori, magazinis aliisque occasionibus. Caracteres eius sunt: fasciculus angustus, directivitas, praestatio stabilis, installatio facilis, regulatio et cura.
Dimensio

Graphium Directionale

Specificationes
| Specificationes Electrificae | |
| Formam | RFA915-5S-45 |
| Frequens ambitus (MHz) | 920–925 MHz |
| Lucrum | ≥5 dBi |
| VSWR | ≤1.5:1 |
| Polarizatio | Circularis |
| Largitudo Fasciculi 3 dB | 45º |
| Humiditas relativa | 5%~95% |
| Impedantia | 50 Ω |
Mechanica Specificationes
| Connector | SMA |
| Dimensio Antennae | 470×190×35 mm |
| Temperatura stire | −20℃ usque ad +55℃ |
| Temperatura operativa | −40 ℃ usque ad +70 ℃ |
| Color | Albus |