- Conspectus
- Specificationes
- Producta Commendata
Conspectus
Functiones et proprietates huius producti
Praestantia Electrica: Antenna universalis apta ad applicationes RFID in fasciculo UHF, praebens altam guanantiam, parvam undam stantem, et latam latitudinem fasciculi rationis axialis. Praestantia Mechanica: Forma speciosa, structura ultra-tenuis et impervia aquae, artificium egregium, installatio facilis; cum lectoribus cartarum ultra-altae frequentiae variis, domesticis et externis, coniuncta, praestantiam lectoris cartarum optime promovet.
Usus principales et ambitus applicabilis
Antenna RFA915-8R50 facile adhiberi potest in scenariis RFID fasciculi UHF, ut in magazinis, armariis venditionis sine homine, et archivis bibliothecarum.
Dimensiones et Specificationes

Antenna in loco stat rationis undarum

Antennae exemplar

Specificationes
| Indicatores electrica | |
| Frequens Ambitus | 860MHZ~960MHZ |
| Lucrum | 8 dBiC |
| Polarizationis Modus | Polarizātiō circulāris |
| Proportio Fluctuationis Voltus | ≤1.3:1 |
| HPBW faciei H | 75° |
| HPBW lateris E | 75° |
| Impedantia | 50Ω |
| Genus Articulationis | Rx out |
| Indicatores Mechanici | |
| Magnitudo Antennae | 249 mm × 219 mm × 23 mm |
| Pondus netto antennae | 400g |
| Materies tecti antennae | Plastica |
| Color tecti antennae | albus |
| Temperatura operativa | −40 °C usque ad +80 °C |
| Temperatura recondita | −40 °C usque ad +80 °C |
| Gradus protectionis | IP67 |