- Oversikt
- Spesifikasjoner
- Anbefalte produkter
Oversikt
RFA915-5S-45 UHF-antennen er egnet for UHF RFID-terminaler og kan enkelt brukes i logistikk, tilgangskontroll, detaljhandel, lagerdrift og lignende sammenhenger. Den har egenskaper som smal stråle, retningsspesifisitet, stabil ytelse samt enkel installasjon, feilsøking og vedlikehold.
Dimensjon

Retningsskjema

Spesifikasjoner
| Elektriske spesifikasjonar | |
| Modell | RFA915-5S-45 |
| Frekvensområde ((MHz) | 920–925 MHz |
| Gevinst | ≥5 dBi |
| VSWR | ≤1.5:1 |
| Polarisasjon | Sirkulær |
| 3 dB strålebredde | 45° |
| Relativ fuktighet | 5%~95% |
| Impedans | 50 Ω |
Mechaniske spesifikasjonar
| Kobling | SMA |
| Antennestørrelse | 470 × 190 × 35 mm |
| Stiretemperatur | −20 °C til +55 °C |
| Driftstemperatur | -40 °C til +70 °C |
| Farge | Hvit |