- Oversikt
- Spesifikasjoner
- Anbefalte produkter
Oversikt
Funksjoner og egenskaper til produktet
Elektrisk ytelse: Den allsidige antennen egnet for RFID-applikasjoner i UHF-båndet har høy forsterkning, lav stående bølgeforhold og bred akseforholdsbåndbredde. Mekanisk ytelse: Attraktiv utseende, ekstremt tynn og vannbestandig konstruksjon, fremragende håndverk, enkel montering og når den brukes sammen med ulike modeller av ultra-høyfrekvente kortlesere både innenlands og internasjonalt, maksimerer den kortleserens ytelse.
Hovedanvendelser og anvendelsesområde
Antennen RFA915-8R50 kan enkelt anvendes i UHF-bånd RFID-scenarier som lager, ubemannede butikksskap og biblioteksarkiver.
Dimensjoner og Spesifikasjoner

Antennen er plassert ved bølgeforholdet

Antennemønster

Spesifikasjoner
| Elektriske indikatorer | |
| Frekvensområde | 860MHZ~960MHZ |
| Gevinst | 8 dBiC |
| Polariseringsmode | Sirkulær polarisering |
| Spenningsstårforhold | ≤1.3:1 |
| HPBW på H-siden | 75° |
| HPBW på E-siden | 75° |
| Impedans | 50Ω |
| Følge Type | SMA-K |
| Mekaniske indikatorer | |
| Antennes størrelse | 249 mm × 219 mm × 23 mm |
| Nettovekt av antennen | 400g |
| Materiale til antennekapsling | Plast |
| Farge på antennekapsling | hvit |
| Arbeidstemperatur | −40 °C til +80 °C |
| Lagrings temperatur | −40 °C til +80 °C |
| Beskyttelsesgrad | IP67 |