- Prehľad
- Špecifikácie
- Odporúčané produkty
Prehľad
UHF anténa RFA915-5S-45 je vhodná pre UHF RFID terminály a môže byť ľahko použitá v logistike, systémoch kontroly prístupu, maloobchode, skladovaní a iných oblastiach. Vyznačuje sa úzkym lúčom, smerovosťou, stabilným výkonom a jednoduchou inštaláciou, ladením a údržbou.
Rozmer

Smerový graf

Špecifikácie
| Elektrické špecifikácie | |
| Model | RFA915-5S-45 |
| Frekvenčný rozsah ((MHz) | 920–925 MHz |
| Zisky | ≥5 dBi |
| VSWR | ≤1.5:1 |
| Polarizácia | Kruhové |
| Šírka lúča pri 3 dB | 45° |
| Relatívna vlhkosť | 5%~95% |
| Impedancia | 50 Ω |
Mechanické špecifikácie
| Konektor | SMA |
| Rozmery antény | 470 × 190 × 35 mm |
| Teplota stierky | −20 °C až +55 °C |
| Prevádzková teplota | -40 °C až +70 °C |
| Farba | Biela |