- Prehľad
- Špecifikácie
- Odporúčané produkty
Prehľad
Funkcie a vlastnosti výrobku
Elektrické vlastnosti: Univerzálna anténa vhodná pre RFID aplikácie v UHF pásme sa vyznačuje vysokým ziskom, nízkym stojacim vlnovým pomerom a širokou šírkou pásma axiálneho pomeru. Mechanické vlastnosti: atraktívny vzhľad, ultra tenká a vodotesná konštrukcia, vynikajúca výrobná kvalita, jednoduchá inštalácia; pri použití spoločne s rôznymi modelmi ultra vysokofrekvenčných čítačiek doma i v zahraničí maximalizuje výkon čítačky.
Hlavné využitie a rozsah použitia
Anténa RFA915-8R50 sa môže pohodlne používať v UHF RFID scenároch, ako sú skladovanie, bezobslužné predajné automaty a knižničné archívy.
Rozmery a špecifikácie

Anténa je umiestnená na mieste s optimálnym stojacim vlnovým pomerom.

Diagram vyžarovania antény

Špecifikácie
| Elektrické indikátory | |
| Frekvenčný rozsah | 860MHZ~960MHZ |
| Zisky | 8 dBiC |
| Polarizačný režim | Kruhová polarizácia |
| Pomer stojatých vĺn napätia | ≤1.3:1 |
| HPBW v rovine H | 75° |
| HPBW v rovine E | 75° |
| Impedancia | 50Ω |
| Typ spojenia | SMA-K |
| Mechanické ukazovatele | |
| Veľkosť antény | 249 mm × 219 mm × 23 mm |
| Hmotnosť antény bez balenia | 400g |
| Materiál krytu antény | Plastika |
| Farba krytu antény | biela |
| Pracovná teplota | -40 °C až +80 °C |
| Skladovacia teplota | -40 °C až +80 °C |
| Trieda ochrany | IP67 |