- Gambaran Keseluruhan
- Spesifikasi
- Produk yang Disyorkan
Gambaran Keseluruhan
Fungsi dan ciri-ciri produk
Prestasi elektrik: Antena serba guna yang sesuai untuk aplikasi RFID dalam jalur frekuensi UHF menampilkan penguatan tinggi, nisbah gelombang pegun rendah, dan lebar jalur nisbah paksi yang luas. Prestasi mekanikal: Reka bentuk rupa yang menarik, struktur ultra-nipis dan kalis air, kraf tangan yang cemerlang, pemasangan yang mudah, serta apabila digunakan bersama pelbagai model pembaca kad frekuensi ultra-tinggi di dalam dan luar negara, ia dapat memaksimumkan prestasi pembaca kad tersebut.
Kegunaan utama dan lingkup aplikasi
Antena RFA915-8R50 boleh digunakan secara mudah dalam senario RFID jalur frekuensi UHF seperti gudang, kabinet runcit tanpa penjaga, dan arkib perpustakaan.
Dimensi dan spesifikasi

Antena ini diletakkan pada nisbah gelombang

Corak antena

Spesifikasi
| Penunjuk elektrik | |
| Julat Kekerapan | 860MHZ~960MHZ |
| Gain | 8 dBiC |
| Mod Polarization | Polarisasi bulat |
| Nisbah Gelombang Stesen Voltan | ≤1.3:1 |
| HPBW muka-H | 75° |
| HPBW sisi-E | 75° |
| Impedans | 50Ω |
| Jenis Sambungan | SMA-K |
| Penunjuk Mekanikal | |
| Saiz antena | 249 mm × 219 mm × 23 mm |
| Berat bersih antena | 400g |
| Bahan penutup antena | Plastik |
| Warna penutup antena | putih |
| Suhu Operasi | -40℃ hingga +80℃ |
| Suhu penyimpanan | -40℃ hingga +80℃ |
| Gred perlindungan | IP67 |