- Przegląd
- Specyfikacje
- Polecane produkty
Przegląd
Funkcje i cechy produktu
Właściwości elektryczne: Uniwersalna antena przeznaczona do zastosowań RFID w paśmie UHF charakteryzuje się wysokim wzmocnieniem, niską fale stojącą oraz szeroką pasmową szerokością stosunku osiowego. Właściwości mechaniczne: atrakcyjny wygląd, nadzwyczaj cienka i wodoodporna konstrukcja, doskonała jakość wykonania, prosta instalacja; w połączeniu z różnymi modelami czytników kart o bardzo wysokiej częstotliwości dostępnych na rynku krajowym i zagranicznym maksymalnie wykorzystuje możliwości czytnika.
Główne zastosowania i zakres zastosowań
Antena RFA915-8R50 może być łatwo stosowana w scenariuszach RFID w paśmie UHF, takich jak magazynowanie, bezobsługowe szafki handlowe oraz archiwa biblioteczne.
Wymiary i specyfikacje

Antena jest przystosowana do współczynnika fali stojącej

Wzór anteny

Specyfikacje
| Wskaźniki elektryczne | |
| Zakres częstotliwości | 860MHZ~960MHZ |
| Zysk | 8 dBiC |
| Tryb polaryzacji | Polaryzacja kołowa |
| Współczynnik stojących fal napięcia | ≤1.3:1 |
| Szerokość wiązki półmocy w płaszczyźnie H | 75° |
| Szerokość wiązki półmocy w płaszczyźnie E | 75° |
| Impedancja | 50Ω |
| Typ połączenia | Sma-k |
| Wskaźniki mechaniczne | |
| Rozmiar anteny | 249 mm × 219 mm × 23 mm |
| Masa netto anteny | 400g |
| Materiał pokrywy anteny | Plastik |
| Kolor pokrywy anteny | biały |
| Temperatura pracy | −40 °C ÷ +80 °C |
| Temperatura przechowywania | −40 °C ÷ +80 °C |
| Stopień ochrony | IP67 |