- Gainberri
- Espezifikazioak
- Gomendatutako produktuak
Gainberri
Produktuaren funtzioak eta ezaugarriak
Ezaugarri elektrikoak: UHF banda erabilgarria den RFID aplikazioetarako antena orokorrak irabazia handia, uhin egonkorra baxua eta ardatz-erlazioaren zabalera handia ditu. Ezaugarri mekanikoak: Itxura erakargarria, oso mehea eta ura ezarazten duen egitura-diseinua, lan-kalitate bikaina, instalazio erraza; gainera, nazioarteko eta nazionalen UHF txartel-irakurle desberdinen artean erabiliz gero, txartel-irakurlearen errendimendua maximizatu dezake.
Erabilera nagusiak eta aplikazio-eremuak
RFA915-8R50 antena praktikoki erabil daiteke UHF banda RFID egoera hauetan: biltegiak, saltzeko automatizatutako kabinak eta liburutegi-arkiboen kudeaketa.
Dimentsioak eta zehaztapenak

Antena uhin-erlazioan kokatuta dago

Antenaren patroia

Espezifikazioak
| Adierazle elektrikoak | |
| Maiztasun tartea | 860 MHz~960 MHz |
| Bihurtzea | 8 dbic |
| Polartasun-modua | Polartasun zirkularra |
| Zeharkako uhin-uhinaren ratioa | ≤1.3:1 |
| H aurpegiko HPBW | 75° |
| E aldeko HPBW | 75° |
| Antolamendua | 50Ω |
| Artikulazio Mota | SMA-K |
| Adierazle mekanikoak | |
| Antenaren tamaina | 249 mm × 219 mm × 23 mm |
| Antenaren pisu garbia | 400g |
| Antenaren estalkiaren materiala | Plastika |
| Antenaren estalkiaren kolorea | zuria |
| Lan temperatura | -40 ℃ ~ +80 ℃ |
| Biltegiratze tenperatura | -40 ℃ ~ +80 ℃ |
| Babestu Maila | Ip67 |