- Oorsig
- Spesifikasies
- Aanbevole Produkte
Oorsig
Funksies en eienskappe van die produk
Elektriese prestasie: Die veelgebruikte antennas wat geskik is vir RFID-toepassings in die UHF-band, het hoë wins, lae staande golf en ’n wye asverhoudingbandwydte. Meganiese prestasie: Aantreklike voorkoms, ultra-dun en waterdigte struktuurontwerp, uitstekende vakmanskap, eenvoudige installasie en, wanneer dit saam met verskeie modelle van ultrahoëfrekwensie-kaartlesers plaaslik en internasionaal gebruik word, kan dit die prestasie van die kaartleser tot ’n maksimum bevoordeel.
Hoofgebruike en toepassingsgebied
Die RFA915-8R50-antennas kan gerieflik toegepas word in UHF-band RFID-situasies soos pakhuise, outomatiserde kleinhandelkaste en biblioteekargiewe.
Afmetings en spesifikasies

Die antennas is geplaas by die golfverhouding

Antennapatroon

Spesifikasies
| Elektriese indikatore | |
| Frekwensie reeks | 860 MHz–960 MHz |
| Versterking | 8 dBiC |
| Polarisasie modus | Sirkulêre polarisasie |
| Spanningsstaande Golfverhouding | ≤1.3:1 |
| H-vlak HPBW | 75° |
| E-kant HPBW | 75° |
| Impedansie | 50Ω |
| Sooltipe | SMA-K |
| Meganiese Aanduiders | |
| Antennegrootte | 249 mm × 219 mm × 23 mm |
| Netog van die antenne | 400g |
| Materiaal van die antenne-omhulsel | Plastiek |
| Kleur van die antenne-omhulsel | wit |
| Werktemperatuur | −40 ℃ tot +80 ℃ |
| Bergingstemperatuur | −40 ℃ tot +80 ℃ |
| Beskermingsgraad | Ip67 |