- Prikaz
- Specifikacije
- Preporučeni proizvodi
Prikaz
U skladu s člankom 4. stavkom 1.
Električna učinkovitost: Opća antena pogodna za RFID aplikacije u UHF opsegu ima visok dobiček, nisku stajalnu valnu frekvenciju i širok opseg osi. Mehaničke performanse: Privlačan izgled, ultra tanak i vodootporan dizajn strukture, izvrsna obrada, jednostavna instalacija, a kada se koristi u kombinaciji s različitim modelima ultra visokih frekvencija čitača kartica u zemlji i inozemstvu, može maksimalno povećati performanse čitača kartica.
Glavne uporabe i primjenjivo područje primjene
RFA915-8R50 antena može se praktično primijeniti u UHF RFID scenarijima kao što su skladištenje, bespilotne maloprodajne ormare i knjižničke arhive.
Dimenzije i specifikacije

Antenna je postavljena na omjeru valova

Antenna

Specifikacije
| Električni indikatori | |
| Frekvencijski raspon | 860MHZ~960MHZ |
| Dobit | 8dbic |
| Polarizacijski način | Krugovna polarizacija |
| Omjer stojalice napona | ≤1.3:1 |
| H-stranica HPBW | 75° |
| S druge strane HPBW | 75° |
| Impedantnost | 50Ω |
| Vrsta spoja | SMA-K |
| Svaka vrsta vozila | |
| Veličina antene | Smanjenje i smanjenje emisije |
| Neto masa antene | 400g |
| Materijal za pokrivanje antene | Plastika |
| Boja pokrivača antene | bijela |
| Radna temperatura | -40°C ~ + 80°C |
| Temperatura skladištenja | -40°C ~ + 80°C |
| Razred zaštite | IP67 |