- ຄຳອະທິບາຍໂດຍຫຍໍ້
- ສະເພັດ
- ຜະລິດຕະພັນທີ່ແນະນຳ
ຄຳອະທິບາຍໂດຍຫຍໍ້
ໜ້າທີ່ ແລະ ຄຸນສົມບັດຂອງຜະລິດຕະພັນ
ເຄື່ອງຮັບສັນຍານ T19192 ແມ່ນເຄື່ອງຮັບສັນຍານແຖວ UHF ສຳລັບເຂດໄກ້ (far-field) ເໝາະສຳລັບອຸດສາຫະກຳ RFID. ເຄື່ອງຮັບສັນຍານນີ້ໃຊ້ການອອກແບບ PCB ແລະ ມີຄຸນລັກສະນະການຮັບສັນຍານທີ່ສູງ ແລະ ການສູນເສຍຕ່ຳ. ມັນຖືກປັບປຸງຢ່າງເປັນພິເສດສຳລັບການຄວບຄຸມການເຂົ້າ-ອອກ (access control) ແລະ ຕູ້ອັຈຈະສະຕິກ (smart cabinets) ໂດຍມີຄ່າຄື່ນຢືນ (standing wave) ຕ່ຳ ແລະ ຄວາມກວ້າງຂອງແຖວຄວາມຖີ່ (bandwidth) ກວ້າງ. ເນື່ອງຈາກການນຳໃຊ້ເຕັກໂນໂລຢີ PCB, ເຄື່ອງຮັບສັນຍານຈຶ່ງມີລັກສະນະບາງກວ່າເຄື່ອງຮັບສັນຍານທົ່ວໄປ. ມັນມີຮູບຮ່າງທີ່ງາມງາມ ແລະ ຕິດຕັ້ງໄດ້ງ່າຍ. ມັນສາມາດນຳໃຊ້ຮ່ວມກັບເຄື່ອງອ່ານທີ່ແຕກຕ່າງກັນໄດ້.
ເຄື່ອງຮັບສັນຍານ T19192 ມີຮູສີ່ຮູ ສຳລັບການຂັນສະຫຼັກ ແລະ ສາມາດຕິດຕັ້ງເຂົ້າກັບວັດຖຸຕ່າງໆ ໂດຍການຂັນສະຫຼັກ.
ການນຳໃຊ້ຫຼັກ ແລະ ພື້ນທີ່ທີ່ເໝາະສຳລັບ
ເຄື່ອງຮັບສັນຍານ T19192 ສາມາດນຳໃຊ້ໄດ້ຢ່າງສະດວກໃນດ້ານສາງເກັບສິນຄ້າ, ການຈັດສົ່ງ, ການຈັດການຊັບສິນ, ການຄວບຄຸມການເຂົ້າ-ອອກ, ຕູ້ອັຈຈະສະຕິກ ແລະ ສະຖານະການອື່ນໆ, ແລະ ສາມາດປັບແຕ່ງຕາມຄວາມຕ້ອງການຂອງລູກຄ້າໄດ້.
ການກຳນົດຂະໜາດ

ຄວາມເຂັ້ມຂອງສະໜາມ ແລະ ຄ່າຄື່ນຢືນ (Standing Wave)

ແຜນວາດລູກສອນ (lobe diagrams) ຂອງແຖວ E ແລະ ແຖວ H

ສະເພັດ
| ຄວາມເປັນໄປ | |
| ຄວາມຖີ່ຂອງການເຮັດວຽກ | 860MHz-960MHz |
| ຮັບ | 8 dBi |
| ຕັ້ງຢູ່ທີ່ Bobi | ≤1.3 |
| ອຸ້ມພື້ນ | 5%~95% |
| Input impedance | 50Ω |
| ການປ່ອນສະພາບ | ຂະບວນການຂອງຄວາມຂັ້ນຕອນແບບວົງກົມ |
| ປະເພດຂໍ້ຕໍ່ | SMA |
| ຄວາມກວ້າງຂອງລູກສອນ (HPBW) ໃນແຖວ H | 75° |
| ຄວາມກວ້າງຂອງລູກສອນ (HPBW) ໃນແຖວ E | 75° |
| ຕົວຊີ້ບອກທາງກົລະປະກອບ | |
| ວັດສະດຸ | ທອງແດງ, FR4 |
| ນໍ້າໜັກ | 0.18kg |
| ຂະໜາດ | 190mm×190mm×18mm |
| ສີ | ສີຂຽວ |
| ຄະແນນຄຸນຄ່າການป້ອງກັນ | IPX4 |
| ອຸນຫະພູມເຮັດວຽກ | -40℃~+85℃ |
| อุณหภูมิการเก็บรักษา | -40℃~+85℃ |