- Oorsig
- Spesifikasies
- Aanbevole Produkte
Oorsig
Die funksies en eienskappe van die produk
Die T19192-antennetjie is ’n UHF-band ver-veld antennetjie wat geskik is vir die RFID-industrie. Hierdie antennetjie maak gebruik van PCB-ontwerp en het ’n hoë wins en lae verlies. Dit is spesifiek geoptimeer vir toegangsbeheer en slim kasse, met ’n lae staande golf en ’n wye bandwydte. As gevolg van die gebruik van PCB-tegnologie lyk die antennetjie baie dunner as konvensionele antennetjies. Dit het ’n pragtige voorkoms en is maklik om te installeer. Dit kan saam met verskillende lesers gebruik word.
Die T19192-antennetjie word saam met vier skroefgate gelewer en kan deur middel van skroewe aan voorwerpe vasgemaak word.
Hoofgebruike en toepassingsgebied
Die T19192-antenne kan gerieflik toegepas word in die opslag van voorraad, logistiek, batebestuur, toegangsbeheer, slim kasse en ander toepassings, en kan volgens kliëntvereistes aangepas word.
Grootte spesifikasie

Veldsterkte en staande Bobbi

E-vlak- en H-vlak lobdiagramme

Spesifikasies
| Prestasie-indikatoren | |
| Werksfrekwensie | 860 MHz–960 MHz |
| Versterking | 8 dBi |
| Gestasioneer by Bobi | ≤1.3 |
| Humiditeit | 5%~95% |
| Invoer impedansie | 50Ω |
| Polariteit | Sirkulêre polarisasie |
| Sooltipe | SMA |
| H-vlak HPBW | 75° |
| E-kant HPBW | 75° |
| Meganiese Aanduiders | |
| Materiaal | koper, FR4 |
| Gewig | 0.18kg |
| Grootte | 190 mm × 190 mm × 18 mm |
| Kleur | groen |
| Beskermingsgraad | IPX4 |
| Werktemperatuur | -40℃~+85℃ |
| Bergingstemperatuur | -40℃~+85℃ |