- Gainberri
- Espezifikazioak
- Gomendatutako produktuak
Gainberri
Produktuaren funtzioak eta ezaugarriak
T19192 antena UHF bandedun urruti-eremuko antena da, RFID industrian erabiltzeko egokia. Antena honek PCB diseinua erabiltzen du eta irabazia altua eta galera txikia ditu. Sarbide-kontrolerako eta armairu adimentsuetarako bereziki optimizatuta dago, uhin geldikor txikia eta zabalkide handia duelarik. PCB teknologia erabiliz gero, antena hau antenak arruntak baino askoz meheagoa da. Itxura dotorea du eta instalatzeko erraza da. Irakurle desberdinekin konbinatu daiteke.
T19192 antenak lau zirraus-zulo ditu eta objektuetan zirrausen bidez finkatu daiteke.
Erabilera nagusiak eta aplikazio-eremuak
T19192 antena hau erabilera erraza du biltegietan, logistikan, aktiboak kudeatzeko sistematan, sarbide-kontrolan, adimendun kabinetetan eta beste egoera batzuetan, eta bezeroen beharren arabera pertsonaliza daiteke.
Tamaina zehaztea

Eremu-indarra eta geldiuneko Bobbi

E-planoa eta H-planoa lobo-diagramak

Espezifikazioak
| Errendimendu-adierazleak | |
| Lan-maiztasuna | 860 MHz–960 MHz |
| Bihurtzea | 8 dBi |
| Bobi-n kokatuta | ≤1.3 |
| Eskuentzia | 5%~95% |
| Sarrerako erresistentzia | 50Ω |
| Polarizazioa | Polartasun zirkularra |
| Artikulazio Mota | SMA |
| H aurpegiko HPBW | 75° |
| E aldeko HPBW | 75° |
| Adierazle mekanikoak | |
| Materiala | kobre, FR4 |
| Pisua | 0,18 kg |
| Tamaina | 190 mm × 190 mm × 18 mm |
| Kolorea | berde |
| Babestu Maila | IPX4 |
| Lan temperatura | -40 ℃ ~ +85 ℃ |
| Biltegiratze tenperatura | -40 ℃ ~ +85 ℃ |